První den tábora – 4. července

Televizní program – 4. července

Ředitel programu: Copík

Po příjezdu jsme společně s rodiči postavily dětstké podsadové stany a s pomocí silných tatínků (ještě jednou Vám moc děkujeme!) nám zanedlouho stál i stožár.

Po posledním rozloučení jsme si prošly všechna tajná zákoutí tábořiště, abychom se nikde neztratily a řekly jsme si veškerá pravidla fungování tábora. Před večeří jsme ještě stihly udělat drobné práce na tábořišti – postavit koše, začít kopat ohniště, a vyzkoušet si průběh nočních hlídek a chytání případného přepadu.

Po jídle jsme se všechny usadily k naší televizi značky #Hayama, kde jsme akorát zastihly zprávy o lilkovém festivalu, objevení posádky zaoceánské párty lodi u Mezna. Po pár reklamách byl čas na hlavní vysílací čas, ve kterém dávaly Ledové království. Ale Else nešel vyčarovat Olaf a místo toho utekl v pohádce pryč. Moderátoři zpráv nám oznámily, že bez Olafa nemůže pohádka pokračovat. Když jsme souhlasily, že pomůžeme Olafa najít, mohly jsme projít za nimi do televize, kde 4 z nás dostaly barevné čepice – oranžovou, růžovou, zelenou a modrou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *