Čtvrtý den tábora – středa 6. července

Aslan dne:

Beruška

Dění v Narnii:

Ráno jsme si musely postavit úkryt před Bílou čarodějnicí. Poté jsme se vyfotily jako celý tábor i po družinách. Pak jsme si v lese kreslily obrázky na motivy příběhu. Po obědě k nám zavítala záchranka a sbor dobrovolných hasičů z Tábora. Ti nám ukázali vybavení aut a my jsme dostaly možnost zastříkat si z hadice. Na konci programu nám ukázali, jak by skutečně zasahovali v případě požáru stanu s člověkem uvnitř. Poté jsme měly druhou část kreslení na motivy příběhu, ve které jsme se spojily do skupin a naše jednotlivé obrázky zakomponovaly do jednoho velkého díla. Před večerí jsme dodělaly landart lva Aslana. Po večeři byl čas na plnění luceren, odborek a na zpívání. Před spaním jsme slyšely rolničky Bílé čarodějnice a její vlky. Musely jsme se skrýt pod přístřešky, které jsme si ráno postavily. Po hodině a půl spánku jsme s Luckou Pevensiovou sledovaly hvězdičky. Poté jsme se opět na noc vrátily do stanů.

Stavba přístřešku
Stavba přístřešku

IMG_8115

To jsme my
To jsme my
Jsme drsné ženy a dívky
Jsme drsné ženy a dívky
Vedoucí
Vedoucí
Červení
Červení
Modří
Modří

IMG_8150

Akce na náměstíčku
Akce na náměstíčku

IMG_8163 IMG_8164 IMG_8168 IMG_8181 IMG_8213

Hoří nám stan
Hoří nám stan
V akci
V akci

2 komentáře u „Čtvrtý den tábora – středa 6. července“

  1. Zdravíme Rozálku Mládkovou a užívej si skautský tábor. Dle denních zpráv máte nádherný program.
    Taťka Miloš a mamka Štěpka.

  2. Ahoj táborníci zdravím ze Slap.Jste super. Zvládli jste přepad a Denisku jste mi zatím nevrátili .Asi si to užívá . A to je chvála všem vedoucím za super program a starost o naše dětičky . Jarka Dvořáková

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *